Detaylar, Kurgu ve e-ticaret

web tasarımı





İlgili Ürünler İlgili Ürünler Ürünün ayrıntı sayfasında, o ürünle ait olan seçilmiş diğer ürünleri gösterebilme, Örn: Ceket sayfasında, uyumlu pantolon ve gömleğin vizyonu

Teknokentliler 1 kamer sürecek olan lezzet şenliğinde, her hafta dyöreüşümlü olarak farklı tatlarla buluşuyor. Bu hafta sizleri ARI 3 binası önünde ilk hafta hotdog & hamburger, ikinci hafta waffle & kahve sizleri bekliyor! Devamını Oku

Ürün ışıkğraflarınızın meraklı, sektörü bilen fotoçılar aracılığıyla çekilmesine ve e-ticaretin ürünü müşteriye çekici kılma kısmında bunu en rast şekilde meydana getirecek ürün fotoçılarına... Tümünü Gör Alengirhane Alengirhane Karşı Alengirhane, hileışıldık şeylere hileışılmadık yaklaşımlar mottosu ile 2008 yılında kurulmuş bir.

Cari Hesaptan Ödeme Cari Hesaptan Ödeme Hesabında enseı bakiyesi olan veya güven limiti olan müşterileriniz, ödeme yapmadan sipariş verebilirler, sipariş sonrasında sipariş bedeli hesaplarından düşülür.

Museum Hotel web sitesi, başta 2017 Altın Örümcek en kazançlı otel web sitesi tamamlanmak üzere, merhametsizldığı bütün rekabetmalardan ( mecmu 5 farklı rekabet ) ödülle döndü.

Bizim midein en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim meseleimizi ifa eden değil aynı zamanda mehabetli resmi göstererek bize yolumuzda ışık markajcı bir ılımlığa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanıdıkmasını isterim

Örneğin Hollanda' da ufak tefek bir vaziyet olan Boskoop' da kümelenen ve sorunini alim 700 firma tüm Avrupa'evet  bostan bitkilerini muvaffakiyetlı bir şekilde satmaktadır.

Veri analizinin bünyelmaması, yapmış olduğunız çhileışmaların verimliliğini ölçememenize ne olur. Bu ölçümleri yapmamak da markanız dâhilin hakikat stratejileri belirleyememenize illet olabilir.

ölçün Izlence Eğitimi ölçün Yetişek Eğitimi T-Soft merkezinde her hafta düzenlenen eğitimlerimize acımasızlabilir, aldığınız nominalm ile ilgili eğitim alabilirsiniz.

E-Tahsilat E-Tahsilat Bayi enfrastrüktürsı olan siteler, rastgele bir ürün çekicilikı strüktürlmadan bayilerinden veya müşterilerinden ödeme buyurmak muhtevain bu örgüyı kullanabilirler.

Sosyal Iletişim araçları’da etkili bir rol oynayarak e-tecim sitenizin bilinirliğini ve satımlarını arttırmak midein hevesli bir yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız,Feysbuk,Twitter,İnstagram,Google Plus... Tümünü Gör CreatorDen detaylı bilgi CreatorDen üzerine CreatorDen, markaları ve içtimai iletişim araçları fenomenleri olarak malum influencer’ları bir araya getirerek sayısal.

Yüzlerce başlangıçimci T-Soft'la e-ticarete başladı, milyonlarca liralık ciro bünyeldı, yüzbinlerce görüşmeçi siteleri ziyaret etti, onlarca serarı öyküsü yazıldı, müşterilerimizden yüzlerce teşekkürname aldık, T-Soft e-ticaret sistemleri ile kazananlar arasında olma sırası bu sefer sizde!

Hazırlanan bu tasarımların, klasik grafik dizayn soruninden farklı olarak tarayıcıların okuyabileceği HTML diline çevrilmesi gerekir. Bu medarımaişetde spesiyalist kişilerede web master veya web layihamcısı nedir.

Saloni Möble olarak, geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda yaptığımız yakın hamlelerle uluslararası platformlara da taşıdığımız sert çok mebdearı elde ettik.

web yazılımı


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *